Naše společnost je registrovaná jako SOD pro dotační program „NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM″.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám zpracujeme cenovou nabídku.

NAŠE SLUŽBY

vystavba_rd
KOMPLETNÍ VÝSTAVBA RD A ZAKLÁDÁNÍ STAVEB

Máme mnohaleté zkušenosti s výstavbou nových RD. Dodávka dle projektové dokumentace. Zakládaní staveb, výkopy základů a výroba základových pásů a základových desek. Kompletní vyzdění hrubé stavby, vč. výroby krovů, střechy a komínů. Obklady, dlažby, omítky, sádrokartony, podhledy, malování…

inzenyrske_site
VYŘÍZENÍ A REALIZACE INŽENÝRSKÝCH SÍTÍ

Stavební společnost DryMax, s. r. o., provádí zhotovení svislých hydroizolací obvodového zdiva nopovou folií včetně ochranné geotextilie a zákrytových lišt. U hydroizolací je vždy prováděno ještě odvodnění drenážemi ve dně izolačního základu s napojením na kanalizaci. Tyto shora uvedené práce provádíme kompletně včetně zemních a montážních prací.

tesarstvi
KOMPLETNÍ PRÁCE V OBLASTI ZEDNICKÉ, TESAŘSKÉ, ZÁMEČNICKÉ, ELEKTROMONTÁŽNÍ A INSTALATÉRSKÉ

Naše společnost provádí veškeré stavební práce. Vodovody, rozvody kanalizace, topení, vzduchotechnika, plynovod i v průmyslových objektech, zednické práce, obklady a dlažby, povrchy podlah, malování a lakování, optimalizace, regulace a měření topných systémů a technologických zařízení.

hydroizolace
HYDROIZOLAČNÍ A SANAČNÍ PRÁCE VČETNĚ PRŮMYSLOVÝCH STAVEB

Zdivo sanujeme několika metodami, mezi nejčastější jsou podřezání zdiva strojní řetězovou pilou nebo netlakové i tlakové injektaže. Sanované zdivo ošetříme kvalitními sanačními omitkami. Provádíme veškeré hydroizolace spojené se stavební chemií od izolace vodojemů, ČOV, nádrží, jímek, bazénu, šachet, žump až po izolace balkónů.

zateplovani
ZATEPLOVACÍ PRÁCE RODINNÝCH DOMŮ I PRŮMYSLOVÝCH STAVEB

Provádíme dodatečné zateplování fasád, střech a podkroví. Používáme osvědčené materiály, které mají nadprůměrné tepelně-izolační schopnosti. Zateplujeme také novostavby, dřevostavby i nízkoenergetické domy. Zateplování provádíme nejen u RD, ale i u průmyslových objektů.

rekonstrukce_strech
REKONTRUKCE A OPRAVY PLOCHÝCH STŘECH

Nabízíme komplexní služby v oblastech opravy a rekonstrukce střech. Provádíme veškeré služby od úvodní konzultace, zaměření, dovážky materiálu, realizace opravy či rekonstrukce střechy až po odvezení odpadu na skládku. Naší snahou je, aby Vás probíhající rekonstrukce střechy co nejméně omezovala a byla provedena rychle a kvalitně.